Loading...

Image Alt

Медиа о нас

korrespondent.net

ARTEFACT установил рекорд с диджитал-скульптурой “Чернобыльское Сияние”

23 октября художники проекта ARTEFACT установили новый рекорд Украины, создав из объекта “Дуга” в Чернобыле самую большую диджитал-скульптуру “Чернобыльское сияние”.

Она также является крупнейшей лазерной инсталляцией в ​​Украине. “Чернобыльское сияние” можно было наблюдать около часа во время съемок документального арт-кино “Артефакты Чернобыля” режиссера Валерия Коршунова. Рекорд зарегистрирован Книгой Рекордов Украины.

Читати бiльше:

24TV.UA

Номінант на Греммі та відомий бітбоксер пишуть саундтрек фільму “Артефакт Чорнобиля”

Документальне арт-кіно “Артефакт Чорнобиля” – сучасне українське документальне арт-кіно про переосмислення Чорнобильської трагедії в минулому української нації. Стрічка розповідає про сучасний стан Чорнобиля та відношення до нього різних людей, про культуру навколо та еволюцію проекту ARTEFACT, який за допомогою сучасного мистецтва розповідає про Чорнобиль українцям та світу.

Читати бiльше:

ТСН

“Чернобыльское сияние”: в зоне отчуждения художники подготовили невиданный перфоманс

Зона отчуждения вокруг ЧАЭС притягивает художников, которые решили развенчать ложную информацию о Чернобыле и привлекать внимание к территориям вокруг станции искусством.

Читати бiльше:

YABL

У Чорнобильській зоні влаштували лазерне шоу

Покинутий стратегічний об’єкт перетворили на діджитал-скульптуру “Чорнобильське сяйво”.

На радіолокаційній станції «Дуга-2» в Чорнобильській зоні відчуження влаштували лазерне шоу, перетворивши її на об’єкт мистецтва. Інсталяція супроводжувалося музикою і реальними звуками зони відчуження.

Читати бiльше:

SVOBODA.FM

Рекорд з найбільшою діджитал-скульптурою “Чорнобильське сяйво”

23 жовтня митці проекту ARTEFACT встановили новий рекорд України, створивши з об’єкту ДУГА у Чорнобилі найбільшу діджитал-скульптуру “Чорнобильське сяйво”, яка є також найбільшою лазерною інсталяцією в Україні

Читати бiльше:

ZN.UA

У Чорнобилі створили найбільшу діджитал-скульптуру

Для найбільшої діджитал-скульптури в Україні використали Радянську станцію “Дуга”. У основі інсталяції “Чорнобильське сяйво” були використані звуки Зони відчуження та проєкція символів знаку радіації на станцію “Дуга”, яку таємно збудували у засекреченому містечку Чорнобиль-2. Ця споруда, висотою близько 150 метрів, відстежувала запуски міжконтинентальних балістичних ракет.

Читати бiльше:

ZIK.UA

Чорнобильське сяйво: На станції “Дуга-2” влаштували лазерне шоу

Про це повідомляє сайт Yabl.

Зазначається, що діджитал-скульптура отримала назву “Чорнобильське сяйво”. Інсталяція супроводжувалося музикою і реальними звуками зони відчуження.

Об’єкт створили в рамках зйомок фільму “Артефакт”. Тим самим автори проєкту хотіли переосмислити радянські міфи про зону відчуження. Шоу одразу потрапило до “Книги національних рекордів”.

Читати бiльше:

THE VILLAGE

У Чорнобилі створили найбільшу діджитал-скульптуру: дивіться, як це було

Радянська станція «Дуга» стала найбільшою діджитал-скульптурою в Україні. У основі інсталяції «Чорнобильське сяйво» – звуки Зони відчуження та проєкція символів знаку радіації на станцію «Дуга», яку таємно збудували у засекреченому містечку Чорнобиль-2. Споруда висотою близько 150 метрів відстежувала запуски міжконтинентальних балістичних ракет.

Читати бiльше:

BIT.UA

Медіа-арт, дика природа та спогади у зоні відчуження. Чому нам потрібно переосмислити Чорнобиль?

Вперше я поїхала на екскурсію в Чорнобиль кілька років тому, задовго до виходу серіалу від HBO. Тоді, здається, ця тема несильно висвітлювалася в нашому інформаційному просторі. Так, до чергової річниці виходили фільми, проводились якісь дослідження, розсекречувалась або не розсекречувались таємна інформація, та все це не набирало надто великого розголосу.

Читати бiльше:

STYLE.NV.UA

Чернобыльское сияние. В Зоне отчуждения создали самую большую в Украине лазерную инсталляцию

В Чернобыле, у ранее засекреченного объекта Дуга, создали самую большую диджитал-скульптуру Чернобыльское сияние, которая одновременно стала крупнейшей лазерной инсталляцией в Украине.

Читати бiльше: